SİPARİŞİ İPTAL ETME POLİTİKASI
Siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Henüz kargoya verilmeyen siparişinizin iptal talebi için bize mail ya da telefon kanalı ile ulaşabilir. İptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih etmişseniz ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir. Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik göster
Ürünleriniz kargoya verilmiş durumda ise iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.


İADE POLİTİKASI
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.


KUSURLU ÜRÜN İADE POLİTİKASI
Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde; ürünü teslim aldığınız 5 gün içerisinde, öncelikle ürün görselini çekerek [email protected] adresine iletiniz. Şikayetiniz firmamız tarafından anında incelemeye alınır ve 1-2 iş günü içerisinde sizlere geri bildirim yapılır. İade şartlarına uygun durumlarda tarafımıza gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Bunun için iade esnasında anlaşmalı kargo şirketimize ürünü “karşı ödemeli” olarak teslim etmeniz yeterlidir.
Ödeme şekli olarak “Kredi Kartı”nı tercih etmişseniz ve iade şekli olarak “Kredi Kartına İade” ise; ödemeniz online olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili hesabınıza yapılır ve tarafınıza e-mail ile bilgi verilir. Para iade işleminizin ekstrenize yansıma süresi, bankaların uygulamalarına bağlı olarak değişiklik gösterir.
Ödeme şekli olarak “Havale/EFT” yi seçmişseniz ve tercihiniz “Hesaba Para İadesi” ise;
• Alışverişte ödemeyi gerçekleştirdiğiniz banka hesap numarasını
• Banka hesap adını
• Banka şube kodunu
• Bankanın ismini
• IBAN numaranızı, detaylıca tarafımıza e-mail adresimizden iletmeniz yeterli olacaktır. İlgili tutar 1 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilir.


Ürün İade Adresi:
Seçen Çiftliği Gıda Tarım Tekstil Ltd. Şti.
Kırcaali Mah. Kayalı sk. Onurtaş İş Merkezi, No : 32/H
Osmangazi/BURSA
TEL: 0224 254 2993


DEĞİŞİM POLİTİKASI
Siparişiniz kargoya verilmediyse, değişim yapmak istediğiniz ürün bilgilerini bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Gerekli değişim yapılıp, istediğiniz yeni ürün adresinize gönderilir. Kargo ile adresinize teslim edilmek üzere yola çıkmış olan ya da adresinize teslim edilmiş olunan siparişinizde ürün değişimi yapılamamaktadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR