15.3.2016 15:29:00 - Onur Yeloğlu - Aydın/Nazilli

Yalnız yaşıyorum ve mutfak işlerinden pek anlamam. Dolayısıyla kefir üretme zahmetine ve daha da önemlisi riskine giremem. Beslenme ve dolayısıyla sağlık konularında bilinçli, araştırmacı ve seçici biri olarak Seçen Çiftliği kefiri kullanmakta karar kıldım. Bir seneyi aşkın bir süredir düzenli olarak keçi kefiri ve kefir sabunu sipariş etmekteyim. Gönül rahatlığıyla ve tereddütsüz tavsiye ederim.


23.4.2015 - Makine Mühendisi Şenol Dolar - Bursa

SEÇEN ÇİFTLİĞİ KEFİR ile yeni tanıştım ..Hem tadından lezzet aldım hemde bünyeme çok faydalı olduğunu anladım...bağırsaklar konusunda kesin faydalı olduğunu anladım.... SEÇEN ÇİFTLİĞİ KEFİR SABUNU Saçımda uzun yıllar devam eden kepek sorununu ,ilk kullanmamda, kepeklerden kurtulmamı sağladı. Saçlarım yumuşacık oldu, memnuniyetle kullanıyorum. Özellikle BURSA FİRMASI olması dolayısı ile çokta sempatik bakış açısına sahibim...Hem ÜRÜN KALİTESİ hem SAĞLIĞIMA FAYDALARI için sürekli kullanacağım...bu hizmeti veren tüm kişilerin emeklerine ellerine sağlık...


2.4.2015 - Ev Hanımı Sema Sarılı - Manisa

Seçen Çiftliği kefir siparişimi manisadan verdim, bulunduğum yer nedeniyle kargo firması ürünleri 2 gün sonra adresime teslim edebiliyor. Ürünler gelmeden önce, ürün soğukluğunun korunmasıyla alakalı çekincelerim vardı, ancak ürünleri teslim aldığımda, hepsi soğuk olarak elime geçti. Şüphelerim tamamen ortadan kalktı. Firma yetkilisinin dediği gibi yalıtım malzemesi ve buz aküsü ile koruma altına alınmıştı. Çok memnun kaldım. Çok teşekkür ediyorum.


18.3.2015 - Diş hekimi Fethi Turgut - Denizli

Özellikle keçi sütünden üretilmiş ürünleri tüketmeyi tercih ediyorum. Yıllardır keçi sütünden yapılmış kefir arıyordum ve Seçen Çiftliği' nın keçi sütünden kefirine rastladım. Siparişimi verdim ve bugün ürünü denedim. Harika bir ürün, böyle güzel ve lezzetli, sağlıklı bir ürünü ürettiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım. Tekrardan Seçen Çiftliği ailesine bu müthiş ürünü tüketicilere ulaştırdıkları için çok teşekkür ediyorum.


15.1.2015 - Gıda Mühendisi Özlem Köse - İstanbul

Yaklaşık 6 yıldır Seçen Çiftliği'nın müşterisiyim. Öncelikle bu kadar doğal, lezzetli ve kaliteli kefir ve kefir ürünleri ürettiğiniz için, zamanında ürünleri gönderdiğiniz için, her zaman sorunlarıma çözüm odaklı yaklaşımınız için, firma kurucularına, bir Gıda Mühendisi olarak çok teşekkür ederim. Kefir içtiğim sürece, özellikle hamilelik dönemimde, hiç bir vitamin kullanımına gereksinim duymadım. Her kan ölçümlerimde vitamin değerlerim yüksek çıktı. Kış aylarında, kullanmadığım döneme göre, viral enfeksiyonlarım azaldı. Hamilelik dönemimde dışardan vitamin almamam doktorumu çok şaşırtıyordu; beni ise çok mutlu ediyordu çünkü her zaman doğal yolla vitamin alma taraftarıyım. Doğduğundan beri kefir içen son derece çevik, güçlü ve sağlıklı 1,5 yaşında bir oğlum var. Çünkü kefir sayesinde, bağışıklık sistemi güçlendi ve enfeksiyon kapmadı. Oğlum, piyasadakilerden Seçen Çiftliği Kefir'i, lezzetinden dolayı, çok kolay ayırt ediyor ve severek içiyor. Bende kefir sayesinde, oğlumun enerjisine ayak uydurabiliyorum. Kimi zaman yemek yemediğim günler oluyor. Kefiri sabah akşam içerek ayakta duruyorum ve kendimi kötü hissetmiyorum. Kefirin faydaları artık biliniyor fakat tadından dolayı çok tercih edilmiyor. Kefir içmek isteyipte içemeyenler kesinlikle Seçen Çiftliği Kefir'i denemeli. Ayrıca kefir sabunu ile hem kendi yüzümü hem de oğlumun vücudunu, saçını yıkıyorum ve çok memnunum. Her bebek şampuanında mecburen zararlı kimyasallar, eser miktarda da olsa, kullanılıyor. Bu yüzden iyi ki kefir sabunu var. İyi ki Seçen Çiftliği Kefir var. İyi ki Seçen Çiftliği var! Çok teşekkürler...


12.9.2014 - Berna Ay - Bursa

Kefirin ekşi tadı ne kadar hoşuma gitmese de, faydasını bildiğim için içmeye çalışıyorum. Teşekkür ederim Seçen Çiftliği kefir.


2.9.2014 - Ayten Özkan - Bursa

Seçen Çiftliği kefir içmeye başladığımdan beri sabahları uyandığımda kendimi daha zinde hissediyorum. Teşekkürler Seçen Çiftliği, Herkes Seçen Çiftliği kefir içsin :)


12.6.2014 - Yasin Yavuz - Bursa

Çocuklarıma nasıl kefir içireceğim diye kara kara düşünürken Seçen Çiftliği'dan aldığım tariflerle, doğal kefiri çocuklarıma içirebiliyorum. Emeğinize sağlık.


4.6.2014 - Deniz Akar - Bursa

İkiz çocuklarım var, doğumdan itibaren 6 aydan sonra kefir tüketimine başladım, çocuklarım bir kere bile hasta olmadılar, çok şükür. Teşekkürler Seçen Çiftliği kefir.


16.5.2014 - Aysel Şen - Bursa

Doğal ve katkısız bir ürün ürettiğiniz ve bizlere ulaştırdığınız için teşekkür ederim.


18.3.2014 - Yiğit Atasoy - İstanbul

Kefir sabunu ve kefiri düzenli olarak kullanıyorum. İkisinin de inanılmaz faydasını gördüm. Böyle değerli bir ürünü bizlere ulaştırdığınız için teşekkür ederim.


13.3.2014 - Özlem Üstün - İstanbul

Seçen Çiftliği kefiri içmeye başladıktan sonra reflü sorunumda düzelmeler oldu ve şu anda ilaç kullanımını tamamen bıraktım. Bu yüzden Seçen Çiftliği ne çok teşekkür ederim.


23.1.2014 - Ahmet Özkan - Niğde

Yoğun strese bağlı migren ağrıları yaşamaktaydım, düzenli olarak kefir içmeye başladıktan sonra baş ağrılarımda ciddi bir azalma oldu. Kefirin faydasına beni inandırdınız, teşekkür ederim.


2.12.2013 - Salih Özdemir - Adana

Kefir sabunu kullanmaya başladığımdan beri saç dökülmemde ve kepeklenme sorunumda gözle görülür bir azalma farkettim. Teşekkürler Seçen Çiftliği.


13.11.2013 - Süha Akın - İstanbul

Seçen Çiftliği keçi kefiri ile tanışmamla beraber vücut direncimin arttığını gördüm. Aynı zamanda sindirim sistemi problemlerimden kurtuldum. Eşim ve kızımla beraber hergün mutlaka kefir içiyoruz.


15.5.2013 - Esin Bayraktar - İstanbul

Tadı daha önce içtiğim kefirlerden çok farklı, tat farkı kefir doğallığını ortaya koyuyor. Teşekkürler Seçen Çiftliği kefir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR